×
Máte zájem o informace?

Chcete vědět více o naší aktuální nabídce? Použijte náš formulář nebo kontaktujte e-mail info@plnimesny.eu.

Yaw Tai Chi Self Defence

Kurz a lekce Yaw Tai Chi Self Defence, nabízíme u nás od roku 2009.

Napište nám o další informace - Zde!

Jedná se o Tai Chi formu vytvořenou mistrem Yaw Hwa Chin, který v ní kombinuje svoje zkušenosti získané po více jak 50 letech praxe v různých bojových umění. Využil prvky Tai Chi Chuan, Kung Fu, Karate, Aikido, Krav Maga a Qi Gong a vytvořil z nich svůj vlastní styl Tai Chi Chuan. Pohyby jsou měkké, založené na kruhové síle, sledující vlastní rytmus dýchání. Každý pohyb je samostatnou sebeobranou technikou. Je to jedna z nejlepších cest, jako zlepšit svoje zdraví, posílit důvěru ve svoje schopnosti, zaostřit svojí koncentraci a současně zdokonalit sebeobranné techniky.

Je určeno pro všechny od 16 let a více. Celková doba trvání kurzu je 6 měsíců. První zkušební hodina je zdarma. Skupina je rozdělená na začátečníky a pokročilé. Cvičení začíná většinou začátkem měsíce listopadu. Vše je dle zájmu a domluvy s instruktorem.

Studenti cvičí vždy, pod dohledem zkušeného instruktora. Celkový počet osob v kurzu je 12. Na začátku každé lekce je krátké protažení a rozcvička zaměřená na kondici a strečink, Qi Gong (práce s vnitřní energií), cvičení formy a nácvik jednotlivých sebeobranných aplikací. Po ukončení kurzu boudou jeho účastníci ovládat celou Yaw Tai Chi Self Defence formu včetně všech bojových aplikací. Postupně se probírají jednotlivé části sestavy, a to vždy v pomalém následně rychlém tempu.

S kým se potkáte?
Garantem je Bc. phil. Radek Oršuliak, MBA, instruktor Yaw Tai Chi Self Defence, nositel mistrovského stupně v Ji-Jitsu

Vloženo Od